Bolvadin Bilişim

Pzt. - Cmt: 9:00 - 18:30

Çalışma Saatleri

Konak Mh. No: 7

Bolvadin / Afyon, PK 03300

0 542 457 51 50

7/24 Profesyonel Destek

İade Koşulları

Bolvadin Bilişim İade Koşulları

İşletmemizden aldığınız hizmetlerin iadelerine dair genel bilgilendirmeler aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

Grafik Tasarım İade Koşulları

Grafik tasarım hizmetlerinde iade koşulları eğer iş bitirilmişse iade yapılmamaktadır. Çünkü yapılan iş size özel ve başkaları için kullanılamaz. Eğer işlem başlamamışsa iadeniz gerçekleşir. Kredi Kartı ile yapılan ödemelere dair bilgilere sayfanın sonunda bulabilirsiniz. Grafik tasarımı aşağıdaki temel grupları içerir.

  1. Logo Tasarımı
  2. Broşür Tasarımı
  3. Afiş Tasarımı
  4. Araç Giydirme Tasarımı
  5. Kurumsal Kimlik Tasarımı
  6. Açık Hava Reklam Tasarımı
  7. Web Banner Tasarımları
  8. Sosyal Medya Görsel Tasarımları
  9. Video Tasarımları
  10. 3d Tasarımlar

Özel Tasarım ve WordPress Web Sitesi İade Koşulları

Özel tasarım hizmeti iadesi için 1 gün içerisinde iptal talebinde bulunulursa ödeme geri iade edilir. 1 günden sonra bulunulan iptal taleplerinde müşteri için alınmış alan adı, hosting, ssl sertifikası vs. ürünler genel tutardan düşülür ve çalışmanın hangi aşamada olduğu belirlenerek genel tutardan yapılan hizmet düşülerek geri iadesi gerçekleşir.

Eticaret Yazılımı iade Koşulları

Eticaret yazılımlarında eğer hiçbir işlem gerçekleşmemişse hizmet 1 gün içinde iptal edilebilir. Yazılım Bolvadin Bilişim’in belirlediği veya müşterinin istediği bir alan adına kurumlum gerçekleşmişse iptal edilemez.

Seo Hizmeti İade Koşulları

Seo hizmeti anlaşması yapıldıktan sonra eğer hiçbir işleme başlanmamışsa 1 gün sonra hizmet iptal edilebilir. Eğer hizmet anlaşması aylık bazda yapılmışsa 1 günden sonra istenilen iptal talebi doğrultusunda, seo işlemleri için alınmış alan adları, kurulmuş web siteleri, yazılmış makaleler, alınmış baclinkler ve ilk ayki seo danışmanlığı ücreti düşülerek geri iadesi gerçekleşir. Yalnız sözleşme yıllık bazda yapılmışsa yine aynı şekilde eğer hiçbir işleme başlanmamışsa 1 gün içinde hizmet iptal edilebilir. 1 günden sonra çalışmalar geniş kapsamlı ve seo yatırımları yapıldığından hizmet iptal edilemez.

Google Reklamları İade Koşulları

Reklam anlaşması yapıldıktan sonra hiçbir işlem gerçekleşmemişse hizmet 1 gün içinde iptal edilebilir.1 günden sonra talep edinilen iade işlemlerinde Google reklamı hazırlama ve aktivasyon ücreti iade edilmez. Reklam yayına girmişse ve iade talebi oluşmuşsa genel tutar üzerinden aylık hesap danışmanlığı ücreti kesilerek, ve yayınlanmış reklam ücreti de düşülerek geri kalan ücret iade edilir.

Dijital Reklam Hizmeti İptal Koşulları

Youtube, İnstagram, Twiter, Facebook vs. tüm internet reklamlarında eğer hiçbir işlem gerçekleşmemişse 1 gün içinde hizmet iptal edilebilir. 1 günden sonra iptal taleplerinde reklam için aktivasyon, reklamı hazırlama, çalışılan banner, tasarım, animasyon, flash çalışmaları ve o ana kadar yapılmış reklam tutarı genel tutardan düşülerek iade gerçekleşir.

Özel Yazılım Projeleri İade Politikası

Yazılım projesi anlaşması yapıldıktan sonra hiçbir işlem yapılmamışsa 1 gün içinde anlaşma iptal edilebilir.1 günden sonra oluşan iptal taleplerinde projenin hangi aşamada olduğu bakılarak yapılan hizmet genel tutardan düşülerek iptal gerçekleşir.

Sosyal Medya Yönetimi İptal Koşulları

Sosyal medya hesaplarının yönetimiyle ilgili süreçte eğer hesapların açılışı ve grafiksel çalışmaların tümü tarafımızca yapılmışsa bu hizmetlerin ücretleri genel tutardan düşülerek 1 gün içinde ücret iade alınabilir. Yalnız 1 gün geçtikten sonra hizmet aylık olarak anlaşılmışsa ilk ayki tutardan düşülerek hizmet alınmamış kalan aylar geri iade edilir.

Mobil Uygulama İptal Koşulları

Mobil uygulama anlaşması yapıldıktan sonra hiçbir işlem yapılmamışsa 1 gün içinde hizmet iptal edilebilir. 1 günden sonra gelen iptal taleplerinde hizmet ne aşamadaysa belirlenir ve yapılan işin boyutuna göre fiyatlandırılarak, genel tutardan düşülüp iade işlemi gerçekleşir.

Hosting İptal Koşulları

Ödeme yapıldığı an hosting alanı aktif edilmektedir. Hosting alımlarında iptal işlemi uygulanmamaktadır.

Ssl Sertifikası İptal Koşulları

Ödeme yapıldığı an ssl sertifikası aktif edilmektedir. Ssl sertifikası alımlarında iptal işlemi uygulanmamaktadır.

Özel Mail Hizmeti İptal Koşulları

Özel mail hizmeti alımlarında müşteri 3 gün içinde memnun kalmazsa iade işlemi gerçekleşir. 3 günden sonra talep edilen iade işlemlerinde iptal gerçekleşmez.

İptal İşlemi Gerçekleştikten Sonra

Kargo, posta gibi ulaşım masrafları varsa para iadesi yapılırken tutardan kesinti yapılır. İade isteyebilmek için önceden ödeme yapılmış olması gereklidir. Kredi kartı ile yapılmış olan ödemelerde bankanın almış olduğu komisyon iade tutarından düşürülmektedir. Site için hazırlanmış olan tanıtım yazıları farklı sitelerde tekrardan yayınlanamayacağı için iadesi mümkün değildir bunlar genel tutardan düşülür.. SSL sertifikasının satışı tekrardan gerçekleştirilmeyeceği için iadesi söz konusu bile değildir. Alan adının bir merkezden alındığı ve tescil edildiğinden dolayı iadesi mümkün değildir. Hizmet almak isteyen tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

2024 Yılında da en iyi SEO hizmeti burada!

Performans ve Sıralama garantili

SEO ve Web Tasarım Hizmeti

SEO

WEB TASARIM
GRAFİK TASARIM
LOGO TASARIM

Sohbete Başla!
1
Hızlı Görüşme
Bolbil - 0542 457 51 50
Merhaba, sorularınız mı var?
Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
KVKK Aydınlatma metni - Hızlı ara! ☎ 0542 457 51 50