Yazılım Özellikleri:

Yönetim panelimiz; Üniversite, hastane, belediye, organize sanayi şirketleri gibi web tasarım projelerinde güvenle kullanılmaktadır.
Yüzlerce seo kriterine uyan Bolbilişim web siteleri ile arama motorunda arzu ettiğiniz başarıya ulaşmanız daha kolay. Bağımsız SEO uzmanlarına sorun.
Web Tasarım şablonlarımızın tamamı, bilinen tüm mobil cihazlara, tabletlere, pc ekranlarına ve büyük masaüstü ekranlara göre optimize edilmiştir.
Web tasarımınıza eklediğiniz tüm resimler, bilinen en yüksek sıkıştırma algoritmasıyla sıkıştırılır. Web siteniz çok hızlı açılır ve ziyaretçileriniz mutlu olur.
Web sitenizi oluşturan tüm html, css ve javascript kodları gereksiz satırlardan ve boşluklardan arındırılır. GZIP formatında sıkıştırılarak yüksek performans elde edilir.
Dünyanın en popüler içerik dağıtım ağı (CDN) olan Amazon Cloudfront servisi ile tüm dosyalarınız ziyaretçilerinize mümkün olan en hızlı yoldan güvenle ulaştırılır.
Seçtiğiniz temanın renk uyarlaması ve logo yerleşimi, font seçimi, kurumsal renklerinize uygun olacak şekilde ekibimiz tarafından düzenlenir.
Arama motorlarında mükerrer sayfaların oluşmasını önlemek için her sayfanıza özel canonical meta yapısı otomatik olarak eklenir.
Önemli bir SEO kriteri olan özel 404 ile ziyaretçileriniz (artık) var olmayan bir sayfayı ziyaret ettiğinde güncel bir site haritasıyla karşılaşır.
Tüm Bolbilişim web sitelerinde google site haritaları (sitemap.xml) standart olarak yer alır. Web siteniz daha kolay indexlenir.
Oluşturacağınız her sayfa için karmaşık sayfa adresleri yerine kullanıcıların kolayca hatırlayabileceği arama motoru dostuURL oluşturabilirsiniz.
Yönetim panelinde yapabileceğiniz her şeyi basit adımlarla ve videolarla anlatan nasıl yapılır serisi 7/24 elinizin altında.
Her sayfanız için ayrı ayrı, popüler sosyal ağlarda kolayca paylaşım yapılabilecek butonlar oluşturabilirsiniz.
Oluşturduğunuz her sayfa için facebook ve twitter paylaşımlarında kullanılacak meta taglar otomatik olarak oluşturulur.
Web sitenize kolayca google analytics servisini kurabilirsiniz. Bu sayede ziyaretçi davranışlarını takip edebilirsiniz.
Google search console, eski adıyla google webmaster tools kurulumu yapabilir ve site haritanızı google’a bildirebilirsiniz.

 

 

Tüm tasarımlarımız özellikle Google arama motorunun belirlediği 200 kriter arasında en bariz olan “Site Hızı” kuralına göre kodlanmıştır. Tüm testlerde muazzam hızlara ulaşan tasarımlarımız google sıralamalarında inanılmaz başarılar elde etmektedir.

Water Su Arıtma Teması

Likya Halı Yıkama Teması

Finance Teması

Nemesis Sağlık Teması

Force Silver Rent-A Car Teması

Virgin Dekorasyon Teması

Almanac Purple Otel Teması

Almanac Otel Teması

Butcher Kasap Teması

Two Lawyer Avukat Teması

One Blue Sağlık Teması

One Fire Teması

Three Fish Balıkçı Teması

One Agency Ajans Teması

Transport Nakliyat Teması

Cool Mimar Teması

Force Kurumsal Teması

Journey Gezi Teması

Fair Fuar Stand Teması

Fiber Yetkili Servis Teması

Event Organizasyon Teması

Majestic Otel-Spa Teması

Energy Organik Ürün Teması

Fabric Kurumsal Teması

Lotus Kozmetik Teması

Border Satış Teması

Organik Kurumsal Teması

Osmo Blue Tıbbi Ürün Teması

Osmos Doktor Teması

Fitness Teması

Prime Restaurant Teması

Royal Hotel Teması

Anaokulu Teması

Rent-a Car Teması

Estetik Merkezi Teması

Güzellik Merkezi Teması

Tarım Teması

Halı Yıkama Teması

Oriflame Danışman Teması

LR Bağımsız İş Ortağı Teması