Bolvadin Bilişim

Pzt. - Cmt: 9:00 - 18:30

Çalışma Saatleri

Konak Mh. No: 7

Bolvadin / Afyon, PK 03300

0 542 457 51 50

7/24 Profesyonel Destek

Hayat Paylaştıkça Güzel

Birçok şirkette içerik talebi son bir yılda katlanarak arttı. Bunda Google’ın içeriklere getirdiği zengin güncellemeler etkili oldu. Şirketiniz için en iyi içeriği sizce kim yazabilir? 2020 yılı içinde forumlarda farkedildiği üzere yüzlerce içerik üreticisi çıktı.


Yazabileceğine güvenen, genci yaşlısı herkes içerik üreticisiyim diyerek pazarlama stratejileri geliştirdiler. Ancak gerçektende işinizle alakalı içerik üretebilirler mi? Gerçekten mi?


Bir örnekle başlayalım: Hizmet sektörü için içeriklere ihtiyacınız olduğunu düşünelim, mesela “halı yıkama” hayatında hiç halı yıkamamış, temizlik hakkında deneyim veya akademik bilgisi olmayan bir içerik üreticisi size nasıl içerik üretebilir?


En iyi içeriği siz üretebilirsiniz

 

Sektörünüze yıllarınızı verdiniz, büyük bir deneyime sahipsiniz ancak 20li yaşlarında içerik üreticisi olduğunu idda eden birinden içerik talebinde bulunuyorsunuz. Garip değil mi? İçerik sağlayıcınız rakiplerinizden derlediği bilgilerle kendisi birşeyler saçmalayacak veya spinleme yöntemiyle hiçbir işinize yaramayacak içerikler üretecek ve buna para ödeyeceksiniz!


Hayır!


İçeriklerinizi kendiniz üretin ve markanıza gereken değeri kazandırın. İçerik üretmeden önce, kitlenizin, işiniz hakkındaki merak ettiği soruları ve arama niyetlerini belirleyerek harika içerikler üretebilirsiniz.


Burada yardım almanız gereken tek şey belki gramer ve yazım hataları noktasında olabilir. Bunun dışında işinizle ilgili sizden daha iyi bir içeriği sadece rakipleriniz üretebilir.


Kendi hikayenizi oluşturun.

 

İçerik pazarlama stratejimizdeki içeriği geliştirmek, hikayelerimizi geliştirmektir. Temsil ettiğimiz büyük fikirlerdir. Oluşturmak istediğimiz farklılaştırılmış deneyimlerdir. Yaşamak için GERÇEKTEN yaptığımız şey bu. İyi ya da kötü – bu kadar basit.

Hikaye anlatmanın bir “satış” aracı olması amaçlanmamıştır; bu, müşterilerinizle ve zamanla gelişen sadık bir toplulukla güçlü ilişkiler kurmanın bir yöntemidir. Hikayeniz, tutkularınızın ne olduğunu tanımlar ve gelecekteki tüm içerik geliştirmelerinizin temeli olarak hizmet eder.


Şirketinizin “hikayesini” ortaya çıkarmanın bir yolu, bir Marka Kahramanının Yolculuğu Tablosunu kullanmaktır . Grafikler, küçük bir içerik pazarlama girişiminde veya şirketinizde tüm içerik pazarlama stratejisinde kullanılabilecek bir yapı geliştirmenize yardımcı olabilir.


Kuruluşunuzun hikayesini oluşturmanıza yardımcı olabilecek içerikleri sizler için derledik:


  • Markanızı İnşa Etmek veya Güçlendirmek İçin Bu Hikaye Anlatma Yapılarını Deneyin
  • Sorun Çözümü Kalıplarını Aşan 4 İş Hikayesi Anlatma Örneği
  • Pazarlamada Marka Hikayesi Anlatımı: 3 Başarılı Örnek
  • Marka Hikayelerinize Nasıl Basınç Testi Yapabilirsiniz?
  • Ankete Gerek Yok. Harika Marka Hikaye Anlatımı İçin Verileriniz Zaten Var.
  • Marka Hikaye Anlatımı: Neden Kelimeler Tasarım Kadar Önemlidir?

Not: içerikler yakın zamanda eklenecektir. Lütfen bu sayfayı takip edin.

Daha Fazlasını Keşfet

Blog

İçerik Pazarlama Çerçevesi

Birçok şirkette içerik talebi son bir yılda katlanarak arttı. Bunda Google’ın içeriklere getirdiği zengin güncellemeler etkili oldu. Şirketiniz için en iyi içeriği sizce kim yazabilir?

Blog

Kullanıcı Deneyimi

Yıllar boyunca Google, algoritmasında güncellemeler yaptı ve kimseyi haberdar etmedi. Ancak öyle olduğunda, genellikle pazarlama dünyasında bir panik dalgasına neden olur.   Google bu yıl

İşinizi Güçlendirmek mi İstiyorsunuz?

Ücretsiz Danışmanlık için Şimdi bir randevu oluşturun.

2024 Yılında da en iyi SEO hizmeti burada!

Performans ve Sıralama garantili

SEO ve Web Tasarım Hizmeti

SEO

WEB TASARIM
GRAFİK TASARIM
LOGO TASARIM

Sohbete Başla!
1
Hızlı Görüşme
Bolbil - 0542 457 51 50
Merhaba, sorularınız mı var?
Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
KVKK Aydınlatma metni - Hızlı ara! ☎ 0542 457 51 50